19 липня відбулася зустріч щодо корекції програми проекту TheПТУ на наступний навчальний рік.

Керівник проекту TheПТУ, власник та креативний директор бренд-менеджментової агенції KUKU BUROАлла Кудзієва, засновниця бренду жіночого взуття MarsalaМарія Маслій, радниця міністра освіти і науки України з питань професійно-технічної освіти, дизайнерка, голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості Fashion Globus UkraineГолда Виноградська, головна конструкторка бренду чоловічого одягу VICTORANISIOVОксана Лебединська, та засновниця бренду жіночого одягу MonaMoon для вагітних Наталія Мазур, зібралися разом, щоб обговорити досягнення проекту, проаналізувати актуальні проблеми сучасної освіти в професійно-технічних закладах освіти та дефіцит кваліфікованих робітничих кадрів, запланувати наступні кроки для популяризації професії для внесення змін та корекції програми на наступний навчальний рік.

Нагадаємо, зміни почалися з індустрії дизайну та моди і трьох професій, в яких найбільш гостро відчувається нестача молодих професіоналів: швея, технолог та закрійник. Зараз проект TheПТУ налагоджує співпрацю між українськими брендами, освітніми закладами та майбутніми фахівцями галузі.

У ході зустрічі порушили наступні питання:

— замовлення кадрових співробітників під запити бренду;

— профорієнтування;

— збільшення кількості практичних занять під час навчання;

— ініціювання крос-промо з українськими брендами для підняття іміджу професії;

— реформування професійно-технічної освіти. Законопроєкт уже розглянутий Верховною радою, але не затверджений на державному рівні.

Також нижче виділили головні інсайти для майбутньої програми:

— підняття іміджу професії кравця та викладача;

— скорочення терміну навчання;

— навчити бренди «замовляти» кадрових співробітників під власний запит

Проект TheПТУ щороку росте та зміцнює свої позиції. Ми маємо чіткі плани та цілі, реформуємося та стаємо гнучкішими у маленькій структурі.