Вже у травні учні Васильківського профліцею відправляться на практику до декількох швейних майстерень та виробництв. Напередодні великодніх та травневих свят учні TheПТУ мали змогу познайомитися зі швейними майстернями VIKTORANISIMOV та TAGO, де незабаром будуть проходити виробничу практику.

Для майбутніх практикантів було підготовано спеціальну програму, що переслідувала декілька цілей:

1) Знайомство з виробництвами для залучення до співпраці з навчальними закладами.

2) Ознайомлення зі швейними потужностями для майбутнього проходження практики.

3) Проходження випробовувальних завдань з профілю.

Партнером нашого проекту PUSHKA було організовано міні-екскурс до світу швейної справи та основної діяльності PUSHKA SCHOOL.

Завдяки Оксані Лебединській, учні познайомилися зі секретами ідеального та унікального крою бренду VIKTORANISIMOV. Молоді гості пройшли перевірку якісного рядка на вибагливих швейних машинках майстерні.

Завершенням дня стала найочікуваніша поїздка до м. Бровари, — візит до швейного виробництва «Ті. Джі. Студіо» та бренду TAGO. Там для учнів провели захоплюючу інтерактивну екскурсію, де молодь змогла оцінили масштабні потужності. Наприкінці дня, майбутні практиканти мали декілька практичних завдань та пройшли тестування.

Практика стартує 13-го травня. Результати поїздки занесено до діючої програми TheПТУ. І маємо надію, що всі практиканти стануть надійними креативними працівниками.

Ми і далі залучаємо до практики й інші експериментальні заклади. І вже зараз ініціюємо інші можливі івенти для учнів та вчителів колишніх ПТУ.