15 березня на базі Васильківського професійного ліцею відбулася зустріч в рамках реалізації реформаторського проекту #TheПТУ.

Депутат Київської обласної ради Ольга Бабій, директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Віра Рогова, керівник проекту #TheПТУ, креативний директор галереї українського дизайну Gallery 48 — Алла Кудзієва, дизайнер, власниця бренду KRASILNIKOVA Irina Krasilnikova, а також директори п’яти ПТНЗ Київщини відверто обговорили ситуацію на ринку професій. На сьогоднішній день ринок виробників зіштовхнувся з великим дефіцитом кваліфікованих робітничих кадрів.

Проект #TheПТУ і компанія Gallery 48 пропонують кардинально змінити ситуацію. Зміни почнуться з індустрії дизайну та моди і трьох професій, в яких найбільш гостро відчувається нестача молодих професіоналів: швея, технолог та закрійник. Проект #TheПТУ покликаний налагодити співпрацю між українськими брендами, освітніми закладами та студентами — майбутніми професіоналами галузі.

Як директор професійного ліцею, хочу сказати, що ми давно чекали цього кроку і підтримки держави, роботодавців, фінансових фондів. І ми готові до всіх інновацій, модернізацій і кардинальних змін в системі професійно-технічної освіти.