У рамках проекту TheПТУ на чолі з Аллою Кудзієвою та за підтримки депутатки обласної ради Ольги Бабій учні Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну та театру мод долучилися до підготовки та організації показу колекції української дизайнерки – Марини Рибалко. Показ став частиною святкової програми до дня молоді у м.Біла Церква та проходив на головній сцені міста.

Учениці, продемонструвавши гарну командну роботу, гідно представили досить епатажну колекцію бренду Rybalko. У другій частині показу студентки коледжу перевтілились у справжніх мавок та продемонстрували власну колекцію під назвою “Українська ніч”.

Робота з дизайнерами дає можливість учням долучитися  до обраної професійної сфери не через призму теорії, а за допомогою практики. Безцінний досвід роботи за лаштунками показу, підготовки та організації, комунікації з дизайнером дає крутий мотиваційний контент.

Як підсумок можна сказати, що ми продовжуємо долучати проект TheПТУ до участі у різноманітних івентах модної індустрії, і стверджуємо, що тільки прикладами та новим досвідом можна мотивувати інтерес дітей до майбутньої спеціальності фешн-працівника.