22 січня у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відкрили Навчально-практичний центр з новітнім обладнанням, якому можуть позаздрити фабрики-гіганти.

Команда проєкту theПТУ приїхала на подію та виступила перед студентами та абітурієнтами міста. Засновниця проєкту theПТУ Алла Кудзієва розповіла про важливість прикладних професій у сферах легкої промисловості та креативності. «Світ моди — це прогресивна та цікава галузь. Увійти в неї найлегше, якщо ви маєте уявлення про конструювання та пошиття одягу».

На події були представлені оновлені кабінети-лабораторії, практика впровадження в освітній процес системи САПР, колекції одягу від молодих дизайнерів і викладачів, ескізи робіт сучасних мистецьких студій.

Все відбулося під пильним оком журналістів регіональних каналів. Серед запрошених гостей — представники органів влади (у т.ч. Народних депутатів України), Міністерства освіти і науки України, Київської обласної адміністрації та Білоцерківської міської ради, керівники підприємств малого та середнього бізнесу.

Навчально-практичний центр стане базою підготовки дизайнерів одягу, кравців, швачок і закрійників. А проєкт theПТУ тепер приїздить до Білої Церкви з ще більшим натхненням!