Учнівські канікули та бюрократичні процеси трохи розтягли розклад програми TheПТУ, та не зупинили. Продовжується підготовка до спеціальних івентів для батьків та потенційних студентів у чотирьох населених пунктах області — Білій Церкві, Богуславі, Василькові та Тетіїві.

Вже у вересні відбулися дії з програми підвищення іміджу та обізнаності у викладачів. Вчителів навчальних закладів було запрошено до фестивалю вуличною культури «Don’t take fake». Для них було підготовано спеціальну програму, що переслідувала декілька цілей:

1) Роздивитися та перейняти досвід організаторів фестивалю, для реалізації більш цікавих заходів для юнацтва в своїх містах.

2) Знайомство з молодими представниками індустрії, для залучення до співпраці з навчальними закладами.

3) Вивчити і побачити інновації індустрії.

Партнером нашого проекту Pushka Scool було організовано лекторій з темами сучасної освіти кравцевої справи. Запрошені викладачі показала себе старанними слухачами та занотували декілька сторінок питань для лекторів.

 

 

Результати поїздки буде імплементовано до діючої програми TheПТУ. Ми намагатимемося привезти частину філософії фестивалю до наших експериментальних закладів. І навпаки, відвідати багатьох учасників у складі учнів та практикантів з ПТУ.