В очікуванні затвердження бюджетів та старту програми TheПТУ, ми продовжуємо часткові дії з допомоги і розвитку наших навчальних експериментальних закладів.

Влітку відбудуться спеціальні івенти для школярів та дорослих зацікавлених в здобутті професії кравчині, що мають стимулювати збільшення кількості майбутніх абітурієнтів. А минулого тижня (23 жовтня) пройшов спеціальний день для викладачів, так само, експериментальних, з тих самих закладів. По пограмі для викладачів ми намагаємося короткими діями розвинути рівень коммунікації з сучасною аудитоіею та надихнути на самостійне оновлення державної освіти. Ранкова зустріч з дизайнеркою Валєріею Ковальскою (Valery Kovalska), та екскурсія по виробництву задала добрий початок дня, та підтвердили болючі місця освіти. І досвідчені викладачі, і сучасне дизайн бюро зійшлися в тотальному невдоволені сьогоднішньої державної навчальної програми, нелогічності і непродуктивноті системи і виділеного. часу. І сучасний бізнес, і багаторічне викладання підтвердили потребу зберігати багато технік радянскьої школи. Також на зустрічі було виявлено декілька зовсім нових і також дефіцитних професій, які було б непогано додати до профессійних навчальних закладів.

Більшу частину дня група вчителів провели в школі Pushka. Навчальный центр Pushka є партнером та спів-засновником проекту TheПТУ. І по суті є сьогоденною альтернативою ліцею що навчає кравців, закрійників та технологів. В школі викладачі пройшли майстер клас по матеріалознавству. Метою було надихнути на нову техніку та подачу контенту, запозичити цікаву інформацію про сьгоденні технологічні інновації в матеріалах. Побути слухачем та учнем, щоб переосмислити ідеї з іншого боку парти.

Маємо надію проведений день принесе свої стиглі результати, та готуємо наступні дії.

Ми продовжуємо обмін матеріалами, знаннями між викладачами державних закладів та комерційних школ і виробництв. Проект відкритий до залучення партнерів в робочу ініциативну групу.