Учнівські канікули вже почалися, а проект TheПТУ тільки-но відсвяткував перше успішне закриття практики на базі українських швейних виробництв та майстерень. 6 студентів Васильківського професійно-технічного ліцею протягом двох місяців проходили практику на базі швейних виробництв – MONAMOON, OSTEL, та швейної майстерні бренду чоловічого одягу VICTORANISIMOV.

Практика була не просто прописана на папері, а з чіткими вимогами та оцінюванням. Тому, з шеcти практикантів у бої залишилося п’ять. Одного студента було дійсно відсторонено згідно з невиконанням усіх вимог виробництва. Крім того, студенти паралельно складали іспити та проходили тестування. Такі вони жорсткі вимоги до швейної праці. Загалом учні показали чудові результати, і радіємо, що троє вже отримали пропозицію щодо працевлаштування.

Привітав наших практикантів-випускників у рамках проекту TheПТУ – український дизайнер, і в минулому також студент професійно-технічного училища – Артем Климчук. Дизайнер запросив студентів до свого шоуруму, де у творчій атмосфері учні мали чудову нагоду познайомитися та поговорити про успіх бренду ARTEMKLIMCHUK, власний досвід дизайнера, шлях до втілення мрії та творчого розвитку.

Тепла натхненна розмова, сміх та палаючі очі – наші випускники задоволені, а ми продовжуємо проект TheПТУ.